YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO.، LTD.

          فیبر نوری جهان را به هم متصل می کند

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری ساده یکپارچه LC / APC، سبز فیبر نوری کوپلینگ

چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
جعبه تقسیم فیبر خیلی خوب است. کیفیت خوب، بسته بندی خوب، خدمات خوب .... منتظر همکاری بعدی ما هستیم :)

—— آنتونیو

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

من با کیفیت بسیار خود راضی هستم، و شما همیشه سفارش من را در زمان خود به پایان برسانید، امیدوار باشید که در آینده بیشتر با شما کار کنید.

—— بنجامین فرناندو

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری ساده یکپارچه LC / APC، سبز فیبر نوری کوپلینگ

Single-mode Simplex Fiber Optic Adapter LC/APC, Green LC Fiber Optic Coupler
Single-mode Simplex Fiber Optic Adapter LC/APC, Green LC Fiber Optic Coupler Single-mode Simplex Fiber Optic Adapter LC/APC, Green LC Fiber Optic Coupler Single-mode Simplex Fiber Optic Adapter LC/APC, Green LC Fiber Optic Coupler Single-mode Simplex Fiber Optic Adapter LC/APC, Green LC Fiber Optic Coupler

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری ساده یکپارچه LC / APC، سبز فیبر نوری کوپلینگ

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO
شماره مدل: LC / APC DX

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 50 عدد جعبه
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
قابلیت ارائه: 200 کیلوگرم در ماه
توضیحات محصول جزئیات
شمار فیبر: دوبلکس نوع فیبر: حالت تک
مواد اتصال: پلاستیک رنگ: سبز
آستین: زیرکونیا، PB حالت لهستانی: APC
درجه حرارت: -40 ºC تا + 85 ºC فلنج: بدون فلنج
کلیپ فلزی: فولاد ضد زنگ طول موج: 1310 نانومتر، 1550 نانومتر
برجسته:

fiber optic coupler

,

bare fiber adapter

آداپتور فیبر نوری ساده یکپارچه LC / APC، سبز فیبر نوری کوپلینگ

آداپتورهای شاتر اچ دی دوبلکس LC به ویژه برای کاربردهای FTTH طراحی شده اند. کرکره ها برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و همچنین جلوگیری از قرار گرفتن در معرض اتفاقی با لیزر طراحی شده اند. آداپتور شاتر با استفاده از روش آستین سرامیکی Split متداول برای تراز کردن الیاف و در نتیجه تضمین همان دقت و عملکرد نوری را به عنوان آداپتور نرمال.

آداپتورهای شاتر YINGDA در SC Simplex / Duplex و LC duplex / Quad در دسترس هستند. آنها در دسترس هستند با آستین برش زرد و یا فسفر برنز در انواع فلنج و یا بدون درز. رنگ اتصال می تواند آبی، سبز، خاکستری یا آبی باشد. این دستگاه برای اتصال و پیوستن به دو یا چند اتصال فیبر نوری استفاده می شود تا اطمینان از تراز کردن دو فیبر نوری باشد.

امکانات

  • Telcordia GR-326، IEC، TIA / EIA استاندارد سازگار است.
  • 100٪ بازرسی عملکرد نوری.
  • کاهش ضریب نفوذ
  • مطابق RoHS.
  • طراحی و تولید سفارشی

کاربرد

  • مخابرات
  • CATV
  • ارتباطات داده
  • ابزار دقیق
  • شبکه های محلی

مشخصات

مورد ماده ملاحظات
آستین زیرکونیا، PB
مسکن کامپیوتر اشتعال پذیری UL94 V-0
سرپوش گرد و غبار پی وی سی اشتعال پذیری UL94 V-0
شاتر ABS اشتعال پذیری UL94 V-0
کلیپ فلزی فولاد ضد زنگ
عملکرد نوری درجه درجه کلاس S
از دست دادن درج ≤0.1dB ≤0.2dB
طول عمر 1000 بار 1000 بار

عکس های بیشتر

محیط زیست و خواص مکانیکی

مورد شرایط آزمایشی سازگاری نتیجه آزمایش
لرزش 10-55Hz، 1.5mm، 60min IEC61300-2-1 ≤0.2dB
پیوند دوام

1000 جفت گیری، تمیز کردن هر

25 جفت شدن

IEC61300-2-2 ≤0.2dB
تأثیر 1.5m، 8 قطره IEC61300-2-6 ≤0.2dB
قدرت مکانیسم اتصال 40N، 10 مین، L = 22-28cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
دوچرخه سواری درجه حرارت 40ºC تا 75ºC، 40 سیکل IEC61300-2-22 ≤0.2dB
رطوبت دما دوچرخه سواری 40ºC، 95٪، 96Hr IEC61300-2-21 ≤0.2dB
دمای عملیاتی -40 ºC تا + 85 ºC ≤0.2dB
دمای ذخیره سازی -40 ºC تا + 85 ºC ≤0.2dB

موارد مشابه دیگر

اطلاعات تماس
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Ms. sophie

تلفن: +8618688982406

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)