products

4 8 16 ماژول چند قطعه تقسیم طول موج درشت کانال (CWDM) 1271 -1611nm

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: yingda
گواهی: ISO
شماره مدل: CWDM 8CH
اطلاعات تکمیلی
اندازه بسته: 100 * 80 * 0 (جعبه ABS) اتصال دهنده: sc lc fc st
نوع فیبر: حالت واحد SMF-28E دم خوک: لوله شل 2 میلی متر
طول رنگدانه: 1 متر طول موج: 1270 - 1610nm

توضیحات محصول

ماژول چند قطعه تقسیم طول موج درشت (CWDM)

امکانات

از دست دادن کم درج

جداسازی کانال بالا

پایداری و قابلیت اطمینان بالا

کاربرد

سیستم CWDM

مترو / شبکه دسترسی

فیبر نوری CATV

مشخصات

پارامتر 4ch 8ch 16ch
طول موج کانال (nm) 1271،129،1311، ……، 1551،1571،1591،1611
فضای کانال (nm) 20
پهنای باند کانال (nm) c 6.5 c
صافی کانال (dB) .40.4
از دست دادن درج (dB) .02.0 .03.0 .0 5.0
انزوا دموکس مجاور 30 پوند
غیر همجوار 40 پوند
موکس مجاور ≥15
غیر همجوار ≥15
یکنواختی کانال (dB) .01.0
هدایت (dB) ≥55
از دست دادن بازده (dB) 50 پوند
PDL (dB) .10.15 .02.0
پایداری حرارتی طول موج (nm / ° C) .000.003
پایداری حرارتی از دست دادن درج (dB / ° C) .000.005
انتقال قدرت (mW) 500 پوند
دمای کارکرد (° C) 0 ~ + 70
دمای ذخیره سازی (° C) -40 ~ + 85
ابعاد بسته بندی (میلی متر) L * W * H 100 * 80 * 0 (ABS) 141 * 115 * 18 (ABS)
110 * 95 * 7.5 (فلزی)

CWDM 4channel (1490 1510 1530 1550nm) -2mm 1meter

CWDM 8channel (1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610nm) -2 mm 1met

اطلاعات سفارش

CWDM تایپ کنید نوع بندر طول موج رنگدانه فیبر طول اتصال دهنده

م = mux

D = Demux

4 = 4ch

8 = 8ch

16 = 16ch

1271 = 1271nm

1791 = 1291nm

...

1611 = 1611nm

لوله = 900 = 900um loos

2000 = لوله شل 2 میلی متر

3000 = 3 میلی متر لوله شل

SMF-28e

1 = 1 متر

X = مشخص کنید

NE = هیچ کدام

FA = FC / APC

FC = FC / UPC

SA = SC / APC

SC = SC / UPC

LA = LC / APC

LC = LC / UPC

اطلاعات تماس
Ms. sophie

شماره تلفن : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406