products

اپن PLC فیبر نوری قدرت تقسیم 1x16 1260-1650nm در 19 "رم کوه 2 میلی متر کابل اسمی

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO SGS ROHS
شماره مدل: FSM-116SC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه 1pc / box، 5 عدد / جعبه کارتن
زمان تحویل: 5-8 روز پس از پرداخت
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
اطلاعات تکمیلی
اندازه: 1U رک 19 اینچ نسبت تقسیم: 1 * 16 PLC splitter
متصل کننده: SC / UPC SC / APC، FC LC نوع فیبر: تنها حالت G657A1
ابعاد قفسه: 430x250x43 میلیمتر nw: 2.65 کیلوگرم
رنگ دندانه دار: سیاه مواد: ورق فولاد نورد سرد ورق

توضیحات محصول

اپن 1x 16 نازل اسپلیت 1260-1650 نانومتر در 19 "رک کوه 2 میلی متر کابل اسمی

این پنل پچ پچ پچ 1 * 8 PLC (قاب توزیع نوری ODF)

مناسب برای تقسیم نور نوری کوچک در شبکه FTTH، دستیابی به نوری

تابع تقسیم و توزیع است.این ماژول رکتیفایر شکاف عمدتا در استفاده می شود

کابینه شبکه یا کابینه جامع.

مزیت:

1. فلزی 1.0mm بالک

2. نصب ODM، برچسب مشتری، جعبه حمل و نقل مشتری خوب است

3. اندازه می تواند طراحی شود

4. خروجی آداپتور SC FC LC ST OK

5. 1 x 2، 1 x 4، 1 x 8، 1 x 16، 1 x 32، 2 x 8، 2 x 32، 2 x 64 splitter optic can be installed.

کاربرد

  • سیستم ارتباطی فیبر نوری
  • سیستم CATV
  • سیستم شبکه

امکانات

  1. نسبت تقسیم می تواند سفارشی، حداکثر 2 x 64 splitter PLC
  2. وزن سبک، قدرت قوی
  3. خوب ضد شوک آور و ضد گرد و غبار
  4. ابعاد قفسه بندی می تواند سفارشی شود
  5. نصب اس ام اس
  6. رنگ: سفید / سیاه و سفید
  7. Mamterial: ورق فولاد نورد سرد، با اسپری الکترواستاتیک
  8. ضخامت ورق: 1.0 میلیمتر
  9. اتصال دهنده: مناسب برای FC، SC، ST، LC، E2000 آداپتور

مشخصات

مدل

حداکثر نسبت تقسیم کننده PLC

ابعاد (W * D * H) میلیمتر

اتصال دهنده

FSM-108 / SC

1 & 1X8 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-208 / SC

1 و 2X8 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-116 / SC

1 & 2116 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-216 / SC

1 & 2X16 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-132 / SC

1 & 1X32 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-232 / SC

1 & 2X32 SC

430x250x43

SC / LC / FC

FSM-164 / SC

1 & 1X64 SC

430x250x86

SC / LC / FC

FSM-264 / SC

1 & 2X64 SC

430x250x86

SC / LC / FC

اطلاعات بسته

مدل

بسته داخلی / میلی متر

وزن بسته داخل / کیلوگرم

اندازه کارتن

/ میلی متر

وزن کارتن / کیلوگرم

تعداد کارتن / عدد

FSM-1U

465 * 285 * 75

2.6

485 * 425 * 305

14.2

5

FSM-2U

465 * 285 * 125

3.8

675 * 485 * 305

21.0

5

اطلاعات تماس
Ms. sophie

شماره تلفن : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406