products

SM MM FTTX MTP کابل MPO 7.8 میلیمتر فرل، 24 هسته فیبر نوری کابل پچ

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO SGS ROHS
شماره مدل: MTP-MTP 24
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه 1pc / box، 200pcs / carton
زمان تحویل: 7 روز پس از پرداخت
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
اطلاعات تکمیلی
متصل کننده: اتصال زن MTP نوع فیبر: OM1 OM2 OM3 OM4
نوع کابل: روبان تخت کابل تعداد فیبر: 24 الیاف
از دست دادن درج: &lt;0.5dB</span> بسته: بسته بندی خلاء

توضیحات محصول

SM / MM FTTx MTP فیبر نوری فیبر نوری 7.8 میلیمتر فرل، MPO کابل کامیون کابل صاف LSZH

کابل پچ فیبر نوری MPO / MTP 12/24 فیبر کابل قبل از قطع اتصال MPO / MTP است

در هر دو انتها. این فیبرهای MPO / MTP OFNP Plenum rated، OFNR Riser rated یا LSZH هستند

ژاکت این کابل ها می توانند 12/24 روبان با ابعاد 4.5 میلیمتر، کابل روبان 3 میلی متری یا خمیده باشد. MTP

/ سیستم کابل کشی MPO ایده آل برای یک محیط با تراکم بالا است که نیاز به صرفه جویی در فضا دارد

تراک کابل و راه حل های مدیریت کابل های خلاقانه. به سادگی کابلهای فیبر MTP / MPO را نصب کنید

در داخل ساختمان و به عقب یک پچ پنل MTP / MPO یا طرفدار فشرده متصل می شود.

امکانات

  • کابل کشی بالا با تراکم استخوان
  • قبل از پایان کارخانه
  • Plug and Play، نصب سریع
  • هیچ خبری در سایت نیست
  • 65 - 75٪ کاهش فضای
  • MTP 12 هسته اتصال در هر دو به پایان می رسد
  • گزارش تست با هر مونتاژ

مشخصات

مورد

SM

MM

کابل OD

MAX 5.5mm

قطر فیبر

9 / 125um

62.5 / 125um 50 / 125um

از دست دادن درج

APC <0.7 dB

PC <0.7 dB

برگشت ضرر

APC> 60 دسی بل

کامپیوتر> 25 دسی بل

آزمون درج و کشیدن

(500 بار) <0.5 دسی بل

قابلیت تعویض

<0.5 دسی بل

دمای کار

-40 ℃ ~ + 80 ℃

کاربرد

  • ساختمان های مختلف از همان شرکت سیم کشی شبکه محلی
  • اتصال دهنده فعال دستگاه نوری
  • سیم کشی داخلی پایه ارتباطی، سیم کشی جعبه توزیع
  • منطقه مسکونی، اتاق صنعت صنعتی، اتاق ساختمان تجاری
  • اتصال سیگنال نور نوری اتصال
  • سیستم سیم کشی ساختمان بالا
  • سیستم فیبر نوری، شبکه CATV، شبکه مخابراتی
  • شبکه منطقه ای متروپولیتن، شبکه گسترده شبکه، FTTx

رنگ های براق رنگی

نه

8 فیبر روبان

نه

12 فیبر روبان

1

آبی

1

آبی

2

نارنجی

2

نارنجی

3

سبز

3

سبز

4

براون

4

براون

5

خاکستری

5

خاکستری

6

سفید

6

سفید

7

قرمز

7

قرمز

8

سیاه

8

سیاه

9

رنگ زرد

9

رنگ زرد

10

بنفش

10

بنفش

11

رنگ صورتی

11

رنگ صورتی

12

آبی

12

آبی

اطلاعات سفارش

P / N

توصیف

MPOF-MPOF-12F-S62-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

OS2 (G652D)، 12 الیاف، 1m زرد

MPOF-MPOF-12F-S67-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

SM (G657A)، 12 الیاف، 1m زرد

MPOF-MPOF-12F-OM1-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

OM1 (62.5 / 125um)، 12 الیاف، 1m نارنجی

MPOF-MPOF-12F-OM2-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

OM2 (50 / 125um)، 12 الیاف، 1m نارنجی

MPOF-MPOF-12F-OM3-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

OM3 (50 / 125um)، 12 الیاف، 1m Aqua

MPOF-MPOF-12F-OM4-01

مودم MPO-MPO کابل پانچ Trunk،

OM4 (50 / 125um)، 12 الیاف، 1m Aqua

اطلاعات تماس
Ms. sophie

شماره تلفن : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406