products

چند مدل MM SC / PC فیبر نوری Pigtail simplex Bundle Fanout 850nm

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO SGS ROHS
شماره مدل: FPC-BS12-OM2-09-03
مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 جعبه / جعبه، جعبه 220 پیکسل / کارتن
زمان تحویل: 7 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
متصل کننده: SC تعداد فیبر: 12 هسته
از دست دادن درج: &lt;0.3dB</span> نوع فیبر: multimode 62.5 / 125um
بسته: کیسه پلاستیکی / جعبه بیستر رنگ کابل: آبی، صورتی، بنفش، نارنجی، زرد، سیاه و سفید، قرمز، قهوه ای، آبی
قطر کابل: 0.9 میلیمتر ژاکت: OFNR
رنگ اتصال: نارنجی درجه حرارت: -40 ~ + 80 درجه سانتی گراد

توضیحات محصول

SC MM Fiber Bunchy Pigtail، 12 هسته SC / PC فیبر نوری Pigtail Bundle Fanout

شرح

فیبر نوری چنگک کتانی دارای یک اتصال دهنده در یک طرف، و انتهای دیگر کابل فیبر نوری است که قطع می شود.

سپس با اتصال به دیگر هسته کابل متصل می شود. این به طور گسترده ای در فیبر نوری جعبه ترمینال، قفسه ODF،

کابینت برای اتصال با مبدل های فیبر نوری مبدل / فرستنده گیرنده (همچنین استفاده از جفت، سیم کشی پچ و غیره)

اتصال SC به طور مستقیم می تواند وصل شود، آسان برای استفاده، بلکه آسان به رها کردن.

Pigtail چند منظوره نارنجی است، طول موج 850nm است، فاصله انتقال 500m، برای فاصله کوتاه

اتصالات SMF (فیبر تک حالت) زرد است، طول موج: 1310 نانومتر و 1550 نانومتر، انتقال

فاصله به ترتیب 10 کیلومتر و 40 کیلومتر است.

این شامل ترکیبی از ترکیبات Pigtails 12pcs است، رنگ جداگانه به شرح زیر است:

آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری، سفید، قرمز، سیاه و سفید، زرد، بنفش، صورتی، آبی روشن است.

نقطه فروش:

  1. آزمایش 100٪ در کارخانه قبل از تحویل
  2. کاهش درج درونی، افت بازده بالا
  3. انواع اتصالات قبل از خاتمه دادن
  4. نصب و یا برچسب مشتری قابل قبول است

کاربرد

  • تجهیزات پزشکی
  • استفاده از صنعت و ارتش
  • شبکه CATV
  • شبکه LAN
  • شبکه فیبر دسترسی
  • ارتباطات مخابراتی
  • تست شبکه داده گیگابیت

امکانات

  1. مطابق با ANSI، Bellcore، TIA / EIA، IEC، و غیره استانداردهای بین المللی و داخلی
  2. اتصالات فیبر انتقال فعال
  3. کاهش درج درونی، افت بازده بالا
  4. تغییرپذیری خوب و تکرارپذیری
  5. بیشتر در داخل قاب استفاده می شود، ساده، راحت و مقرون به صرفه است
  6. نصب آسان، اندازه کوچک، ظرفیت بزرگ.
  7. فیبرهای خنک کننده دارای محافظ لوله مخصوص از پیچاندن یا آسیب، خواص خم خوب است.

مشخصات نوری

قطر کابل

φ0.9mm، φ2.0mm، φ3.0mm

از دست دادن درج

≤0.2dB

برگشت ضرر

PC≥40dB، UPC≥50dB، APC≥60dB

تست توانایی تبادل

≤0.2dB

زمان بستن

> 1000 بار

توانایی تکرار کنید

≤0.1dB

آزمون ارتعاش

≤0.1dB (10-60Hz، 1.5mm دامنه کامل)

استحکام کششی:

0 ~ 15 کیلوگرم

آزمون دوچرخه سواری درجه حرارت

≤0.2dB (-40 ℃ ~ + 85 ℃، پس از 5times بازیافت)

آزمون دمای پایین

≤0.2dB (-40 ℃، آخرین 100 ساعت)

آزمون دمای بالا

≤0.2dB (85 ℃، آخرین 100 ساعت)

آزمایش کشش

≤0.1dB (کششی 0 تا 15 هفتم، استثناء فیبر φ0.9 میلیمتر)

آزمون دما

≤0.2dB (+ 25 ℃ ~ + 65 ℃، رطوبت نسبی 93٪، پس از 100 ساعت)

تعداد فیبر

4 هسته 6 هسته 8 هسته، 10 هسته، 12 هسته.

می توانید اتصالات را استفاده کنید

FC / PC، FC / APC، SC / PC، SC / APC، ST / PC و غیره

اطلاعات تماس
Ms. sophie

شماره تلفن : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406