YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO.، LTD.

          فیبر نوری جهان را به هم متصل می کند

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتاتصال دهنده فیلد قابل نصب

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل

چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
جعبه تقسیم فیبر خیلی خوب است. کیفیت خوب، بسته بندی خوب، خدمات خوب .... منتظر همکاری بعدی ما هستیم :)

—— آنتونیو

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

من با کیفیت بسیار خود راضی هستم، و شما همیشه سفارش من را در زمان خود به پایان برسانید، امیدوار باشید که در آینده بیشتر با شما کار کنید.

—— بنجامین فرناندو

چت IM آنلاین در حال حاضر

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل

5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable
5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable

تصویر بزرگ :  5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO SGS ROHS
شماره مدل: FMC-M-SM-SCP-APC-CD-MP (KG53)

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 500PCS
قیمت: Negotiable
Packaging Details: 1pc /plastic bag, 10pcs/bigger plastic bag, then 100pcs/box, 1000pcs/ carton
Delivery Time: 5 working days after received your payment
Payment Terms: T/T or western Union
Supply Ability: 500,000pcs per month
توضیحات محصول جزئیات
مواد: پلاستیک رنگ خانه: سبز
نوع فیبر: حالت تک پشت جلد: سیاه
گم شدن درج: <0.3dB برگشت ضرر: > 45db
بسته: کیسه و جعبه پلاستیکی طول کل: 53 میلی متر
مواد شیار V: سرامیک طول عمر: 500 بار
برجسته:

mechanical splicer

,

FTTH connector

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل

 

 

فروش نقطه:

 

1.SC / APC ، نوع پوشش ، طول کلی 53 میلی متر

2. به 2mm * 3mm اعمال کنید فیبرکابل افتادن

3. ساختار شیار C سرامیکی پلاستیکی یا فلزی نیست ، عملکرد خوب آب بندی ، بازدارنده شعله

4. افت درج: میانگین .20.2dB ، MAX≤0.4dB

5. بازده بازگشت: d50dB

6. بدون نیاز به اپوکسی یا صیقلی ، قابل نصب در میدان ، فیبر تعبیه شده در کارخانه

 

 

شرح

 

اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / APC برای FTTH طراحی شده است نسل جدیدی از اتصال فیبر است

در مونتاژ استفاده می شود.این می تواند از نوع Open Flow و نوع Pre-cast محصولات نوری و

مشخصات مکانیکی با اتصال فیبر نوری استاندارد مطابقت دارد.


این برای کیفیت بالا و بهره وری بالا برای نصب ساختار موقعیت چین طراحی شده است

یک طراحی منحصر به فرد است و نیازی به چسباندن ، پرداخت و نه مواد مصرفی ندارد.پذیرش فیبر

ساختار از پیش نصب شده و مناسب برای نصب در زمینه.

 

 

مشخصات

 

تایپ کنید

مولفه های

از دست دادن درج

3 0.3dB (1310nm و 1550nm)

برگشت ضرر

45 -45dB

استحکام فیبر برهنه

> 5N

استحکام روکش

> 10N

تنش

> 50N

دوام مکانیکی (500 بار)

IL ≤ 0.2dB و RL d 5dB

دمای کار

5 درجه سانتیگراد تا 70+ درجه سانتیگراد

 

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 0

کاربرد

  • محیط های پیش فرض
  • اتصالات روی میز برای شبکه های LAN
  • پچ پنل
  • خاتمه مستقیم تجهیزات
  • برنامه های کاربردی فیبر برای مشترک / خانه (FTTH)
  • الزامات تعمیر / تعویض
  • تست تجهیزات منجر می شود

 

امکانات

  1. ابعاد دقیق مکانیکی
  2. از دست دادن درج کم ، از دست دادن برگشت بالا
  3. استاندارد IEC61754-4 را رعایت کنید
  4. زمان تکرار کمتر از 50 بار نیست.
  5. طراحی طول عمر طولانی ، بیش از 30 سال.
  6. انواع محصولات Open Flow و Pre-Cast را تهیه کنید
  7. اتخاذ ساختار از پیش نصب شده فیبر
  8. مناسب برای نصب درست است
  9. به اپوکسی یا پرداخت نیازی نیست ، مونتاژ آسان در این زمینه
  10. خاتمه فیبر می تواند دوباره تنظیم شود ، باعث صرفه جویی در وقت و انرژی ، ضایعات را کاهش می دهد
  11. بدون نیاز به ویژه نیز ، به راحتی در دسترس است

 

اطلاعات بسته:

 

1 عدد / کیسه پلاستیکی ، 100 عدد / جعبه داخلی ، 10 عدد جعبه داخلی / جعبه کارتن

 

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 15G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 2

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 35G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 4

 

مشخصات کالا:

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 5

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 6

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 7

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 8

 

کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی: جعبه داخلی 1 عدد / 100 عدد

 

چگونه از کانکتورهای سریع استفاده کنیم؟

 

فیبر را پردازش کنید

1. کابل قطره را تا 50-60 میلیمتر درون استریپر قرار دهید و لایه استحکام کابل را بردارید

2. کابل برداشته شده را به گیره فشار دهید ، 4 نقطه برای قفل کردن فیبر وجود دارد

3. لایه روکش کابل را با قرار دادن برش دهنده الیاف طولی وارد کنید تا پوشش الیاف را از بین ببرید.یا از گیره الیافی مرتب کننده میلر استفاده کنید.

4. در صورت تأیید فیبر را با خم شدن در جهت 60 درجه به سمت راست بررسی کنید

5. الیاف را با پارچه الکلی با 0 درجه دستمال و 90 درجه دوباره تمیز کنید

6. گیره را در ثابت کننده طول قرار دهید تا پیکان به سمت بالا باشد ، و تا انتها فشار دهید

7. روی شکاف برش دهنده فیبر صاف بگذارید ، تا انتها مرتب شده و سپس فیبر را ببرید

8. سرانجام طول فیبر: 19.4 میلی متر و 29.4 0.1 میلی متر خواهد بود ، به تصویر مراجعه کنید

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 9

 

مونتاژ

قفل سیاه را بررسی کنید

فیبر را بهمراه ورودی V تا خم شدن الیاف وارد کنید ، اما بالاتر از 1 میلی متر از ورودی V نیست

محفظه ، پوشش و جیک را در یک سطح نگه دارید ، سوییچ را بردارید.

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 10

 

جدا کردن

سوئیچ کمکی را جمع کنید ، روی کلید سمت راست قرار بگیرید

فیبر را باز کنید

از محدب منحصر به فرد برای باز کردن پوشش استفاده کنید ، پوسته را باز کنید

برای بیرون آوردن فیبر ، 15 درجه بالا ببرید

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 11

 

سایر انواع مشابه:

 

5G 0.2dB سرامیک C-Groove فیبر نوری خاتمه یافته میدان قابل نصب SC APC اتصال 2 * 3 میلی متر قطره کابل 12

 

اطلاعات تماس
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Ms. sophie

تلفن: +8618688982406

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)