YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO.، LTD.

          فیبر نوری جهان را به هم متصل می کند

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری جعبه ختم

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین YINGDA TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
جعبه تقسیم فیبر خیلی خوب است. کیفیت خوب، بسته بندی خوب، خدمات خوب .... منتظر همکاری بعدی ما هستیم :)

—— آنتونیو

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

من با کیفیت بسیار خود راضی هستم، و شما همیشه سفارش من را در زمان خود به پایان برسانید، امیدوار باشید که در آینده بیشتر با شما کار کنید.

—— بنجامین فرناندو

چت IM آنلاین در حال حاضر

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors
1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

تصویر بزرگ :  1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

جزئیات محصول:

Place of Origin: CHINA
نام تجاری: yingda
گواهی: ISO,SGS
Model Number: FTB86E

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 100 PCS
قیمت: USD0.6
Packaging Details: 92 pcs per carton box
Delivery Time: 5-8days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
توضیحات محصول جزئیات
حداکثر ظرفیت: 4 هسته صادر کردن: کابل پورت آداپتور یا قطره
مواد: PC + ABS رنگ: سفید
مناسب: کابل قطره ای 2 * 3 میلی متر ، کابل دور داخلی اندازه: 116 * 86 * 23 میلی متر
آداپتور: اتصال دهنده SC / APC سیمپلکس ساختار: کلیپ ، طراحی ضد گرد و غبار شفاف
حالت فیبر: حالت تک ، چند حالته
برجسته:

fiber optic terminal box

,

fiber optic junction box

اتصالات SC / APC صفحه جلوی فیبر ترمینال جعبه فیبر خروجی مشتری 1 پورت

 

 

جعبه خروجی داخلی مشتری برای استفاده در داخل خانه طراحی شده است.اپراتور انتخاب دارد

جعبه را تخلیه یا مجهز به آداپتور کنید ، جعبه با کرکره های یکپارچه طراحی شده است

مطابق با استانداردهای ایمنی

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 01 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1

امکانات

  1. مواد ABS ، پلاستیک با مقاومت بالا
  2. چندین ورودی کابل
  3. نگهدارنده یکپارچه بخاری گرمایشی
  4. سینی اتصالی لولایی
  5. تا 4 الیاف منفرد 1 x SC Duplex یا 1 x LC Quad را نگه می دارد
  6. سیستم مدیریت فیبر یکپارچه
  7. شاتر یکپارچه از قرار گرفتن در معرض لیزر و گرد و غبار محافظت می کند
  8. مناسب برای کابل داخلی
  9. دیوار نصب شده با پیچ های انبساط
  10. طراحی ویژه ، اندازه جمع و جور
  11. Pigtails ، آداپتور قبل از مونتاژ قابل قبول است

مشخصات فنی

 

مدل FTB86E
حداکثر تعداد الیاف منفرد 4 الیاف LC
حداکثر تعداد اتصال گرما 4 عدد فیوژن تک
تعداد نقاط ورود کابل 4 بندر
قد 86 میلی متر
عرض 116 میلی متر
عمق 23 میلی متر
رنگ سفید
مواد ABS
بازدارنده شعله بله یا نه ، به درخواست مشتری
مطابق با TIA / EIA 568.C ، ISO / IEC 11801 ، EN 50173 ، IEC 60304 ، IEC 61754 ، EN 297-1
 

 

برنامه های کاربردی

  • FTTH (فیبر به سیستم خانه)
  • شبکه CATV ، LAN ، WAN

اطلاعات سفارش

 

مدل شماره FTB86E
ظرفیت فیبر 01 = 1 فیبر ، 02 = 2 الیاف ، 04 = 4 الیاف
پیکربندی E = فقط جعبه خاتمه ، L = با آداپتور ، F = با آداپتور و Pigtail
حالت آداپتور SM = Singlemode ، MM = چند حالته ، OM3 = چند حالته 10G
نوع فیبر OM1 = 62.5 / 125 OM1 ، OM2 = 50/125 OM2 ، OM3 = 50/125 OM3 ،
OM4 = 50/125 OM4 ، G652D = 9/125 G652D ، G657A = 9/125 G657A
طول فیبر 05 = 0.5M ، 10 = 1M
اتصالات SC / UPC ، SC / APC ، LC / APC ، LC / UPC
حالت آداپتور ساده ، دوبلکس

 

عکس های بیشتر

 

1. سمت جلو با نمای کلی سینی

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 2

2. قسمت پشتی با نمای کلی سینی

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 3

3. یک طرف با نمای سینی1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 4

3. نمای عقب

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 5

نصب FTTH شبکه بر روی دیوار ، پیچ های انبساط نصب شده روی دیوار هنگام تحویل وجود دارد.لطفا نگران نباشید

 

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 6

اطلاعات تماس
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Ms. sophie

تلفن: +8618688982406

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)