products

Fiber Optic Junction Box Optical Fiber Termination Box With SC FC LC ST Adapter Pigtails

اطلاعات پایه
Place of Origin: SHENZHEN,CHINA
نام تجاری: YINGDA
گواهی: ISO
شماره مدل: FTB104F
Minimum Order Quantity: 500PCS
قیمت: negotiable
Packaging Details: 1pc/box,100pcs/carton box
Delivery Time: 5-7days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T, L/C
اطلاعات تکمیلی
رنگ: خاکستری نوع: ترمینال دسترسی مینی فیبر
پورت کابل: 2 عدد، 4 عدد ماده: ABS
حداکثر همجوشی: 12 فیبر آداپتور حداکثر: 4 عدد SC LC ST FC
نرم افزار: دیوار FTTH نصب شده است ابعاد: 152 * 107 * 31 میلیمتر
آرم مشتری: خوب نمونه: خوب

توضیحات محصول

12 هسته FTTH مینی فیبر جعبه دسترسی SC FC LC آداپتور نازک پلاستیکی جعبه ترمینال GPON

مدل: FTB104F


جعبه فیبر FTB104F مخصوصا برای برنامه FTTx طراحی شده است که مناسب برای اتصال فیبرهای خوکدار است و از فیلیپس اپتیک محافظت می کند و به توزیع کمک می کند

امکانات

  1. · سبک وزن، اندازه کوچک، نصب آسان
  2. · ارائه حفاظت splice از فیبر کابل و خوک
  3. · ساخته شده از پلاستیک مهندس، از شکل خوب است
  4. · مناسب برای آداپتور SC، FC یا ST
  5. · بدون نیاز به پیچ، آسان است برای بستن و باز کردن

تصاویر بیشتر محصول

جلو به عقب

پورت های کابل با مهر و موم بدون مهر و موم

محل همجوشی داخلی داخلی 12 فیبر

مشخصات

مدل پورت کابل تعداد فیبرها Max.Pigtail Max.Adapters ابعاد (میلی متر) (LXWXH)
FTB-104F 2 12 12 4 152x107x31

لوازم جانبی استاندارد

کاغذ شن و ماسه 1 عدد
کراوات نایلون 4pcs
لوله کوچک قابل انعطاف 6pcss
پیچ های دیافراگم دیواری 2pcs
قطره کلیپ کابل 6pcs

اطلاعات تماس
Ms. sophie

شماره تلفن : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406