خط تولید

Yingda به عنوان یک تولید کننده معروف فیبر نوری در چین، همه به سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 مراجعه می کنند، مواد با کیفیت CE و ROHS را اتخاذ می کنند، با بهره وری زیاد از 4 خط تولید برای مونتاژ کابل پچ و راه حل MPO، 2 خط برای اتصال دهنده های سریع، 4 خط برای تقسیم کننده plc. و بیش از 4000 متر مربع برای جعبه ترمینال و کارگاه بسته شدن اسپلایس در چین.

 

تمام خطوط تولید از تجهیزات به روز و ابزارهای آزمایشی استفاده می کنند، IEC، TIU، TIA، CE، Telcordia، ROHS، UL یا سایر نیازهای خاص مورد نیاز مشتری را برآورده می کنند.ما می‌توانیم گزارش‌های تست داخلی یا شخص ثالث شرکت را برای مشتریان دریافت کنیم تا تمام استانداردهای مخابراتی را برآورده کنند.

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 0YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 1YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 2YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 3YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 4YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 5

OEM / ODM

Yingda در خدمات OEM و OEM متخصص است، اگر مشتریان نیازهای منحصر به فردی برای محصولات یا راه حل ها دارند، می توانیم قالب را برای مشتریان باز کنیم، با این تفاوت که، می توانیم تغییرات کوچکی در موارد اصلی مانند چاپ آرم مشتری، ساخت برچسب، بسته بندی ویژه و غیره ایجاد کنیم. .

 

اگر مشتری این تقاضا را دارد، لطفاً ما را با فایل های اصلی خود مانند AI، CDR به اشتراک بگذارید.فایل های PNG یا jpg، پرس و جو خوش آمدید.

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 0

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 1YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 2YINGDA TECHNOLOGY LIMITED خط تولید کارخانه 3

 

تحقیق و توسعه

ما مهندس و کارمند تحقیق و توسعه 5-8 خود را داریم تا از صادرات محصولات رضایت بخش با کیفیت بالا اطمینان حاصل کنیم.

پیام بگذارید