YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A

  • برجسته

    فیبر برهنه تست OTDR

    ,

    فیبر برهنه YOFC Fujikura

    ,

    فیبر براق کننده fttx

  • طول
    1 کیلومتر - 50 کیلومتر
  • نوع فیبر
    G652D G657A1 G657A2
  • اتصال دهنده
    SC FC ST LC E2000 DIN D4 FDDI SMA
  • طول 3 میلی متر
    1 ~ 1.5 متر
  • تعداد فیبر
    1 هسته
  • اندازه طبل
    240 میلی متر (د.) * 114 میلی متر (ساعت)
  • قطر روکش
    125 ± 0.7 ماه
  • وزن خالص
    0.8 کیلوگرم در کیلومتر ، 0.05 کیلوگرم در کیلومتر اضافه کنید
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    YINGDA
  • گواهی
    iso
  • شماره مدل
    G652D
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    1 کامپیوتر
  • قیمت
    negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    1pc / طبل
  • زمان تحویل
    7 روز

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 1KM-50km در پلاستیک طبل

 

امکانات

  • OTDR + ترکیب فیبر برهنه
  • رابط سفارشی: SC FC LC ST E2000 MU DIN D4 FDDI SMA ، و غیره
  • دیسک فیبر برهنه الیاف دو خط
  • سرعت انتقال بالا ، از دست دادن فیبر کم ، توانایی ضد تداخل قوی ، انتخاب مواد پیشرفته ، عمر طولانی
  • فیبر نوری می تواند باند پهن باند پرسرعت 10 مگابیت بر ثانیه ، 100 مگابیت بر ثانیه ، 1000 مگابیت بر ثانیه را حمل کند
  • مواد غیر فلزی به عنوان قطع هدایت فیبر نوری استفاده می شود و تداخل الکترومغناطیسی دریافت نمی شود
  • در خط ارتباطی می توان تعداد ایستگاه های رله را کاهش داد و کیفیت ارتباط را بهبود بخشید
  • هر الیاف خالی کاملاً آزمایش شده است و همه داده ها قبل از خارج شدن از انبار مطابق با استاندارد هستند

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 0

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 1

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 2

مشخصات فیبر تک حالت

مورد مقدار
قطر حالت (8.6-9.5) 7 0.7 ماه
قطر روکش 125 ± 1um
انحراف از هم مرکز بودن 0.8 um
روکش از گرد بودن .20.2
طول موج کابل نوری را قطع کنید 601260um
از دست دادن ماکروبندینگ 1550nm .30.3dB
(شعاع 37.5 میلی متر 100 چرخش) 16xx1نانومتر .30.3dB
استرس غربالگری 0.69GPa
طول موج پراکندگی ص 1300nm≤λ ≤1324nm
شیب پراکندگی صفر s .00.093ps / um
ضریب پراکندگی حالت قطبش الیاف بدون فراخوان xxxps (کیلومتر)1/2
تعداد میرایی کابل نوری 1300nm≤0.3dB / km .20.28dB / km
بله سالانه - xx دسی بل / کیلومتر
16xx1نانومتر - .20.28dB / کیلومتر
ضریب پراکندگی حالت قطبش کابل نوری بخشهای فیبر نوری M -20
Q -0.01٪

PMD-≤0.5ps / (km)1/2

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 3FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 4FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 5

 

وقتی برای اندازه گیری فیبر نوری از بازتابنده های حوزه نوری (OTDR) استفاده می شود ، گاهی اوقات کوتاه می شود که پیوند فیبر نوری کوتاه است.هنگام اندازه گیری پیوند کوتاه فیبر نوری ، اغلب مقدار میرایی بزرگتر (xxdb / km) بدست می آید که باعث می شود شاخص میرایی نتواند ارزیابی بهتری به دست آورد.چرا؟

 

به دلیل اتصال کوتاه فیبر نوری (به طور کلی کمتر از 1 کیلومتر) ، OTDR منحنی را با نوسانات خاصی اندازه گیری کرد ، که بر محاسبه عددی نهایی تأثیر گذاشت.در میان پارامترهای فنی توصیف کننده OTDR ، شاخصی در مورد خطی بودن وجود دارد.شاخص کلی OTDR 0.05db / db است (e600c: 0.05db / db ، n3900a: 0.03db / db).در واقع ، این شاخص دامنه نوسانات منحنی OTDR را توصیف می کند.

 

بنابراین ، برای فیبر کوتاه ، دقت اندازه گیری OTDR به چالش کشیده می شود.این مشکل همچنین یک مشکل مشترک با قفل OTDR است.بنابراین با چه روش هایی می توانیم این تأثیر را کاهش دهیم؟چگونه می توانیم نتیجه آزمایش بهتری بگیریم؟

 

1. الیاف کاذب تست 2 کیلومتر را اضافه کنید

 

با افزایش طول فیبر به دلیل افزودن فیبر کاذب آزمایش 2 کیلومتر ، اثر کاهش می یابد.نتیجه رضایت بخش تری باید در دسترس باشد.

 

اما به دلیل افزایش طول و ورود خطای آزمون ، این روش دارای خطاهایی است که با روش آزمون آورده شده است.اما به عنوان داده های آزمایشی کیفیت پروژه ، ارزش مرجع قابل توجهی دارد.

 

2. از دست دادن پیوند را با منبع نور و متر سنج نوری اندازه بگیرید و طول را با OTDR اندازه بگیرید

 

پیشرفت اندازه گیری تلفات بهبود می یابد زیرا کنتور قدرت نوری با استفاده از منبع نور ، افت پیوند را نزدیک به روش استاندارد اندازه گیری تلفات اندازه گیری می کند.البته ، برای الیاف قطعه ، از دقت دقت بالاتر سطل آشغال قصر نوری برای کاهش خطا استفاده می شود.اندازه گیری طول توسط OTDR بدست آمد.مقدار میرایی طول واحد را می توان با تقسیم مقدار اتلاف بر مقدار طول بدست آورد.

 

3. منحنی اندازه گیری OTDR فقط به عنوان مرجع استفاده می شود و اندازه گیری OTDR بر رفع موانع پیوند متمرکز است.

در اندازه گیری فیبر کوتاه ، منحنی اندازه گیری OTDR بهتر است به عنوان مبنای کیفی ، به جای مبنای کمی ، به عنوان مرجع استفاده شود.

 

FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 6FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 7FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 8FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 9FTTX Coring YOFC Fujikura OTDR Test Bare Fiber Single Mode 250um G657A 10